ثبت نام


شرایط و مقررات

این سایت توسط مجموعه کجا خوبه راهبری می شود. استفاده از این سایت به معنای پذیرش بیانیه و مقررات و شرایط حریم خصوصی است که در ذیل آمده است. اگر شما با این سیاستها موافق نیستید، بلافاصله از سایت خارج شوید.

قبول شرایط

کلیه مردم دنیا که دسترسی به اینترنت دارند می توانند از وب سایت ما دیدن نمایند. دسترسی به سایت ما و استفاده از آن منوط به رعایت این شرایط و مقررات می باشد. درصورت استفاده از وب سایت ما و دسترسی به آن بدون هیچگونه محدودیتی کلیه این شرایط و مقررات را قبول می کنید. حق تغییر این شرایط و مقررات درهر زمانی محفوظ می باشد. چنانچه این شرایط و مقررات تغییرداده شوند، شرایط و مقررات جدید صرفا در وب سایت ما گذاشته میشوند. درصورت استفاده از وب سایت ما، شما پیشاپیش شرایط و مقررات مربوط به زمان استفاده را قبول می کنید.

مالکیت مطالب، آگهی حق نشر (کپی رایت)، اعلان علائم تجاری کلیه مطالب استفاده شده و نمایش داده شده دروب سایت ما- اعم از متن، نرم افزار، تصاویر، گرافیک ها، نگاره ها و آثارهنری، فیلم، موزیک و صدا، نشان ها و علائم تجاری- درمالکیت یا انحصارمجموعه کجا خوبه می باشند و توسط حقوق نشر(کپی رایت) و ثبت علائم تجاری و دیگرقوانین حمایت می شوند. این سایت ممکن است شامل علائم تجاری اشخاص ثالث نیز باشد. این علائم تجاری درمالکیت مالکین مربوطه می باشند، و شما موافقت می کنید که هرگونه استفاده یا نمایش این علائم منوط به کسب اجازه کتبی مالک علامت تجاری مزبور می باشد. شما می توانید مطالب وب سایت ما را منحصرا برای استفاده غیرتجاری و شخصی خود دانلود کنید، اما مجاز به حذف یا تغییر حق ثبت، نشر یا دیگر اخطارهای مالکیت نمی باشید. شما توافق می کنید که تغییر، تکثیر، پخش، توزیع، انتشار، فروش، چاپ، اعلام و آگهی این مطالب منوط به کسب اجازه کتبی کجا خوبه می باشد. شما مجاز به درج مطالب وب سایت ما دریک وب سایت دیگر- ازطریق هایپرلینک، فریم یا دیگرروشها- نیستید. هرگونه حقوقی که دراینجا ذکرنشده اند محفوظ می باشد.

پیوندها

کجا خوبه مطالب درج شده درسایت های لینک شده به سایت ما را بررسی یا کنترل نمی کند و هیچ گونه مسئولیتی درقبال مطالب این سایت های لینک شده، ندارد. اتصال شما به این وب سایت ها به مسئولیت خود شما است.

بیانیه حریم شخصی

اطلاعات وارد شده توسط شما به هیچ عنوان در اختیار گروه یا نهاد و شرکت های دیگر قرار داده نمی شود.سعی شده که از دسترسی های غیر مجاز و در واقع سرقت اطلاعات شما به صورت نرم افزاری جلوگیری شود اما در صورت عدم رعایت نکات امنیتی توسط کاربران وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند.برای پویا سازی وبسایت اطلاعاتی در مورد کارهای انجام شده توسط شما در پایگاه داده ها ذخیره می شود که وبسایت در قبال هر گونه سؤ استفاده از آنها به هر نحوی مسؤل می باشد و تمامی حقوق برای کاربران محفوظ است.با ثبت نام در وبسایت شما نامه هایی الکترونیکی از سوی وبسایت دریافت می کنید که این کار صرفا دلایل فنی و اقتصادی دارد.برای ذخیره ی اطلاعاتی خاص از کوکی سیستم شما استفاده می شود.هیچ گونه اطلاعات شخصی شما در کوکی ذخیره نمی شود.برای اهداف اقتصادی ممکن است اطلاعات مربوط به کاربران به فروش برسد البته با حفظ حریم شخصی و حقوق کاربران.استفاده از کلمات و اصطلاحات به دور از نزاکت، تخلف محسوب می شود و با خاطیان برخورد خواهد شد.در صورت تکرار مکرر تخلفاف کاربر از وبسایت اخراج می شود.در صورت تشخیص سیستم یا مدیران اگر شخصی سعی در ایجاد اختلال در وبسایت داشته باشد IP سیستم او بلاک خواهد شد. رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در وبسایت الزامی است. درصورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

انصراف ازهرگونه التزامی نسبت به اطلاعات داده شده

این وب سایت برمبنای اصل "همانگونه که هست" و بدون هیچگونه التزامی ، واضح یا تلویحی، نسبت به، اعم از، تضمین عنوان، تضمین تجارتی بودن یا تضمین مناسبت برای یک هدف خاص، ارائه می شود. کجا خوبه مسئولیتی درقبال صحت یا اعتبار اطلاعات، عقاید، راهنمایی ها یا ادعاهای وب سایت ندارد. کلیه مقالات و مطالب ارائه شده دروب سایت ما فقط جنبه اطلاعاتی دارند و نباید آنها را جایگزین یک نظرخاص دانست.

تفکیک پذیری

درصورتیکه یک دادگاه قضایی با صلاحیت هربخشی از این شرایط و مقررات را فاقد اعتبار یا غیرقابل اجرا اعلام کند، بخش باقیمانده این شرایط و مقررات همچنان معتبر، موثر و قابل اجرا خواهند بود.

محدودیت مسئولیت

شما به مسئولیت خود، از سایت ما استفاده می کنید. درصورت وارد شدن صدمه ، آسیب یا هرگونه خسارت مستقیم/غیرمستقیم/ مهم/خاص/ کیفری یا موارد مشابه به شما درنتیجه دسترسی یا استفاده، یا عدم دسترسی یا عدم امکان استفاده شما از وب سایت ما یا اطلاعات درج شده درآن یا اقدامات انجام گرفته در واکنش به وب سایت ما یا درنتیجه آن، کجا خوبه هیچگونه مسئولیتی درقبال شما یا هرشخص دیگری تقبل نمی کنند. به این ترتیب، شما ازهرگونه شکایتی که ممکن است -در نتیجه استفاده از وب سایت ما و اطلاعات درج شده در آن - برعلیه کجا خوبه صرف نظر می کنید.