آموزش آشپزی

من سمیه قره داغ ثانی هستم ، خوشحالم که در بخش آشپزخانه وب سایت کجا خوبه در خدمت شما عزیزان می باشم ، امیدوارم دستورهای این بخش مطلوب شما دوستان باشد.
شماره تماس:09388655173

دستور ارگارد


مواد لازم
 نان تست برشي: 2بسته
کوکوي سبزي نازک: 4تخم مرغي
پياز کوچک: 1 عدد
گوشت مرغ پخته: نصف مرغ

نمک: مقداري زعفران آبکرده: 1 قاشق غذاخوري
 ماست چکيده: 1 و 2/1 ليوان
روغن زيتون: 3 قاشق مرباخوري
برگ بو: چند عدد
 دارچين: نصف قاشق چايخوري
 طرز تهيه
مرغ را با پياز، برگ بو و نمک ميگذاريم بپزد و آب آن کاملا کشيده شود. سپس زعفران افزوده و استخوانهاي مرغ را گرفته و گوشت مرغ را چرخ ميکنيم و سبزي کوکو را خرد کرده تخم مرغ و نمک و دارچين را افزوده ته ليست را مقداري روغن ريخته ميگذاريم کاملا داغ شود. مايه کوکو را داخل ليست ريخته در فر پخت مينماييم. ماست و روغن زيتون و نمک را مخلوط نموده و نان هاي تست را در ظرف چيده روي نان ها را ماست ميکشيم. روي ماست را کوکوي سبزي قرار داده مجددا روي کوکو را قدري ماست کشيده مجددا نان تست چيده سپس گوشت مرغ را با مقداري سس مايونز در صورت دلخواه مخلوط نموده روي نانهاي دوم کشيده و در آخر يک لايه ديگر نان تست که يک طرف آن را ماست گذاشته ايم قرار ميدهيم. روي نانهاي آخر را در صورت تمايل ميتوانيم يک لايه ماست کشيده و سپس نانها را به اندازه و فرم دلخواه برش زده روي هر برش را با هويج فرنگي قالب زده با جعفري و خيارشور تزيين مينماييم.
نظرات بازدید کنندگان
نام تاریخ نظر
hungry 1391/05/12 بعد اونوخ مزه اش چی از آب در میاد؟ آقا این جملاتت رو کوتاه و کامل کن که ذهن خواننده گیج نشه! ماست کشیده و... برش زده و... قالب زده با... !
میترا 1391/05/12 اين سرآشپز اينجارو هم بيارين تو ميتينگا :)) يكمي چيزى ياد بگيريم ازشون ؛)
عذرا 1391/05/12 باید خوشمزه باشه . من تا به حال امتحان نکردمشض
نظر شما: